Історія

Творимо історію сьогодні

За 2014 рік у компанії здійснено багато позитивних змін і в плані організації компанії і в плані співпраці з клієнтами. У компанію прийшло багато нових клієнтів і два великих стартапи, про яких ми зможемо вже скоро розповісти всім, залишилося тільки дочекатися їх публічних релізів запланованих на цей рік. Також, в цьому році ми відкрили новий офіс і залучили багато нових талановитих співробітників.

Клієнтів
103
Проектів
121
+ 125%
Прогрес за останній рік

2014

Набираємо масу

2012-2013 стали для SEVEN роками, коли все йшло рівномірно. Ми планомірно розвивали внутрішні проекти SEVEN. Аутсорсинговий відділ з виділеними командами працювали на довгострокових проектах, стартапах (серед яких FONU2 Inc, США; ApartmentEdge, США). Стартував відділ Mobile девелопменту, який відразу розробив та запустив на ринок власну технологію мобілізації веб-сайтів. Отримана друга золота медаль за співпрацю від International Salon of Art Photogallery.

Клієнтів
84
Проектів
97
+ 123%
Прогрес за останні роки

2012-2013

Нові початки

Рік стратегічних змін і нових напрямів. Зафункціонував відділ IT аутсорсингу. SEVEN почав активно співпрацювати з замовниками з 5 країн світу: США, Канада, Австралія, Франція та Росія. Ми дуже швидко завоювали статус кваліфікованої компанії в області розробки WEB-додатків на аутсорсі. Розвинули UI, UX напрямки. Розробили і впровадили галузеве рішення для e-магазинів. Почали активне впровадження наших SAAS продуктів. Вже удостоїлися звання «Лідер галузі» в категорії «розробка програмного забезпечення» за результатами міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих».

Клієнтів
58
Проектів
79
+ 130%
Прогрес за останній рік

2011

Тримаємо хватку

Це був плідний рік. Відбулися кілька релізів веб-оператора LiveHelp і системи живого e-mail маркетингу LiveMail. Стартувала розробка платформи LiveManager – багатофункціональної системи управління бізнесом. Зросла кількість клієнтів. «Ліга кращих» відзначає нас сертифікатом «Підприємство року», як компанію України, яка здобула перевагу над конкурентами у своєму виді діяльності на регіональному та національному рівнях.

Клієнтів
45
Проектів
61
+ 125%
Прогрес за останній рік

2010

Стрімко ростемо

2009 рік увійшов в історію SEVEN, як рік, коли в ряду з зростаючою кількістю клієнтів, стартувала розробка двох стартапів компанії: LiveHelp і LiveMail, – продуктів, спочатку планованих як галузеве рішення для Туроператорів і Турагентств. Також, безсумнівно важливим для SEVEN стало те, що в цьому році, компанія була нагороджена International Salon of Art Photogallery першою золотою медаллю за співпрацю, а міжнародний економічний рейтинг «Ліга кращих” вніс SEVEN в ТОП 50 кращих ІТ-компаній в Україні.

Клієнтів
31
Проектів
49
+ 129%
Прогрес за останній рік

2009

Підвищуємо оберти

В цьому році SEVEN впевнено розвиває роботу з сімома великими компаніями, що працюють в галузі Промислового обладнання: виробники, імпортери, дилери. Паралельно SEVEN відкриває відділ по роботі з туристичною галуззю. Залучає до співпраці 6 туристичних компаній, 4 з яких туроператори. Багато з цих компаній співпрацюють з SEVEN і до сьогодні.

Клієнтів
21
Проектів
38
+ 317%
Прогрес за останній рік

2008

Високий старт

SEVEN стартував з WEB-розробки і ВЕБ-маркетингу. Відразу ж SEVEN завоював довіру і успішно співпрацював з багатьма компаніями, серед яких три компанії дилерській мережі Toyota, дилер Mazda і Suzuki. Заклали довгострокове співробітництво з ТД «Атака» – імпортер ТМ «Атака» та ТМ «Арсенал», а також компаніями “FORCE”, “Планета Обладнання”, “SOLISIT” – великими дилера автосервісного обладнання в Україні NUSSBAUM, ATT, HUNTER та інших брендів.

Клієнтів
8
Проектів
12

2007

 

 

"Sharing is good, and with digital technology, sharing is easy" - Richard Stallman pic.twitter.com/tuH7op1L8s

About 2 days ago from SEVEN® Company's Twitter via Twitter Web Client

Companies are gearing up to automate HR processes with artificial intelligence and machine learning, while at the s… twitter.com/i/web/status/1…

About 3 days ago from SEVEN® Company's Twitter via Twitter Web Client

In the next 3-5 years, users may not even know which apps they are accessing, or they might not even know which app… twitter.com/i/web/status/1…

About 4 days ago from SEVEN® Company's Twitter via Twitter Web Client

IoT's latest problem-solver is edge computing. Learn where the edge is at when it comes to latency issues, security… twitter.com/i/web/status/1…

About 5 days ago from SEVEN® Company's Twitter via Twitter for iPhone

Forrester says that automation will be central to the next phase of digital transformation, driving new levels of c… twitter.com/i/web/status/1…

About 6 days ago from SEVEN® Company's Twitter via Twitter for iPhone